Štěňata - leden 2003

  eMerite

 

          A je to tady. S dlouhým zpožděním dodělávám na dlouhou dobu (nejlépe navěky) poslední stránku se štěňatama. Po Silvestru a Novým roce do vrabců, eh, do štěňat jako když střelí, ani jsme se nenadáli, byly v čudeli všechny.

          Nebudu tady pranýřovat ty, co původně nějaký chtěli, pak zas nechtěli, udělali nám v tom bordel, že nám málem nějaký zůstalo na krku. Vše se nakonec vyřešilo, tak co?

02.01.2003
Šťastní noví majitelé (na inzerát) si odnáší jako prvního Méďu, vlastně Méďa bylo dočasné jméno, ve skutečnosti je to nyní Snoopy.

03.01.2003
"Mášáček se veze ..." psala mi Ťapinka do práce, to dohodila zájemce Žábina, velká milovnice našich psů, je to snad její jakýsi příbuzný, něco tak blízkýho jako švagr od bratrance. Ten přitáhl Mášáka domů, přejmenoval jej na Míšu a následně na Endyho a jelikož to dopředu dostatečně nekonzultoval, nemluvily s ním ani dvéře. Jak Žábina pak referovala, ledy se trochu prolomily, když mu dítě spiklenecky pravilo: "Tati, abys věděl, když odejdeš, mamka si s ním chodí hrát ..." :o)
Takže psi byli ze hry, zbyly nám doma dvě čubičky, o to větší brajgl dělaly, rvaly se jak koně a tady se podařilo Ťapince je natrapírovat, jak se chodí rochnit do misky s vodou.

09.01.2003
Kate si odnáší vytouženou a doma vyvzdorovanou Andinku, nyní tedy známou pod jménem Eimy (to nemá figurantský rukáv na výcvik, to má zlámanou ruku)

11.-13.01.2003
Zbyla nám doma kousavka Blonďa, jak byla sama, už to s ní bylo k nevydržení, a právě tady se projevila nespolehlivost potenciálních zájemců. Řešení se však našlo, do Kočkopsa, prodejny potřeb pro domácí zvířata, se chodily ptát dvě dívčiny, jestli se nedá sehnat někde pes. Nalákali jsme je na Blonďu. Ťapinka čubičku úhledně zabalila do báglu a šla ji ukázat jejich rodičům. Za chvíli byla zpátky, i s čubou. Prý si to ještě rozmyslí.
Zatím Ťapinku napadlo, že ji bude aspoň učit chodit na noviny. Jo, učila. Pokryla celej kvartýr novinama, běhala za čubicí s haldou denního tisku, velcí z toho měli cheche, potvora si stejně vždycky místečko našla.
A další den se dívčiny zničehonic dovalily, bafly psa a zmizely. Pak se teda ještě stavily vyřídit drobné formality, jako třeba placení, ale psisko je pryč. Jenom máme zprávu, že se snad jmenuje Čiki.

A to je na dlouhou dobu snad poslední zápis. Některé z nich ještě asi uvidíme, buď jsou na Lesné, případně u známých, ale každopádně jsou z tohoto bytu fuč. Tak.

ŠLUS ... :o)

 

Egi