Štěňata - 14.-18.12.2002

  eMerite

 

Teda poslední dobou se neděje nic převratnýho, "myšata" si brousí techniku ve rvačkách, cvičí zuby, učí se dělat randál a neustále se u nás střídají nové a nové návštěvy, některé teda už opakovaně, obdivují psiska. "A všichni jsou z nich co? Všichni jsou z nich nadšení, vole." (Jak by pravil poručík Hamáček)

14.12.2002
Největší zábava jsou "stínové" boje, jeden za záclonou, druhej před a už se mydlí hlava nehlava, navíc při tom cupují záclonu, tedy akce má dvojnásobný efekt.
Vždycky nás učili, že nemáme nikoho napadat pěstí (a vůbec) zezadu, vztahuje se to i na zákeřný útok jazykem zespodu zpod záclony?

 

15.12.2002
Méďa něčím patrně nakrknul Andinku, ta ho v mžiku měla na lopatkách ...
... a jako správná ženská mu vzápětí šla po nejcitlivějších místech.

 

16.12.2002
Roman a Pavla na obdivovací návštěvě, ano, i další drsňák Roman jihne a ztrácí léta budovanou image ...
... Pavla jihne pochopitelně taky, ale u té se to jihnutí tak nějak předpokládalo, možná si objednají jedno z případné příští várky :o)


Tady někde "myšata" také pochopila, odkud se berou graule a jiný dobroty, občas některý stojí před špajzkou a buší do ní pěstičkama. Případně ráno s rozběhem naskakují na dveře od ložnice, ať už někdo vyleze, ať je taky nějaká sranda.

 

17.-18.12.2002 - Medvědovo sólo
V úterý Méďa pochopil, že se dá stát i jen na zadních a tahat za předměty na křesle, ráno se válela brašna od foťáku na zemi a SmartMedia karty okolo, zatím naštěstí vcelku.
A to je středeční návštěva vybírací, šťastní noví budoucí majitelé Médi. Vyhlídli, uchopili a už nepustili.
A tahali a dlachnili ho tak dlouho, že vyčerpáním padl, ani si nevšiml, že návštěva už odešla :o)

 

Egi