Štěňata - 16.11.2002

  eMerite

 

Je sobota, je čas na psí kusy, teda na psí pokusy. Proto se nejdřív na dlachnění psů vrhla Ťapinka, tady je výňatek z Ťapideníku:

Pravda, Velkej Bílej spíš vypadá na potomka ledního medvěda, kromě barvy taky svojí dravostí a žravostí

a Blondýnka je taková vybledlá Máša, ale ...

... Mášák - celá maminka - rezavej a vyčůranej
a zlatý hřeb našeho skvělého vrhu - Andinka - celej táta - no řekněte, že ne.

No a já jsem nemohl zůstat pozadu, vodskákala to taky chudinka "Andinka", ne teda, že bych ji nějak protěžoval, ale dívčina jedna, K.ate, která na ni má zálusk, tak té jsem slíbil speciální foto, jenže ...

... jenže nejdřív jsem zkoušel udělat psí programátorku, což se štěněti vůbec, ale vůbec nelíbilo, dvakrát se převalila přes klávesnici, napsala něco jako "99j /.9---" a chtěla pryč, tak jsem ji moc nepřemlouval ...
... ale nevzdal jsem se - zkusil jsem z potfory udělat aspoň telefonistku, aspoň je to dobrý pro reálný porovnání velikosti:

S malejma psiskama se holt člověk vyblbne ...

Je to naprostá bomba to pozorovat. Třeba teď, do noci jsem si četl a pak slyšel nějakej kvikot. Vona "Andinka" se nějak nemohla dostat přes ty ostatní mameluky ke krmení. Ostatní se nadlábli, "Mášák" usnul. To už nejsou v pelechu. Máma Máša a ty čtyři "myšata" po nějaké době svým hemžením vycasnují deku z pelechové krabice a válí se okolo. A "Medvěd" a "Bloncka" se motali po dně té holé krabice a šustili. Tak jsem je vyšpejchl ven, "Medvěd" byl v tu chvílu tuhej a "Bloncka" taky, usnula hlavičkou na něm, na zádech, s hubou votevřenou, jenom chrápat začít. "Andinka" teda pochopila svou šanci a dala se do krmení, když měla mámu jenom pro sebe. Pomlaskávala, pokníkávala, pak se vydrápala Máši na bok, na stehno a usnula. Jenže sebou nějak zavrtěla, matku to asi zalechtalo, škubla sebou, "Andinka" sjela jak po skluzavce, tím škubnutím Máša kopla do zadnice "Medvěda", kterej popojel po zemi asi deset centimetrů, čímž způsobil, že "Bloncka" cvakla hlavou o zem a byla taky auf. Ale dvě minuty a odfukovali všichni zas.

 

Egi